Petrol ve Enerji Endüstrisi

Petrol ve Enerjiyle Geleceğe Yön Veriyoruz!

Sınırları zorluyor, yeni standartlar belirliyor çünkü Petrol Ve Gaz Sektörü yeni zorluklarla karşı karşıya.

Dünya çapında petrol ve gaz talebi arttıkça, gerekli bileşenleri üretme görevi de artıyor. Küresel beklentilere ayak uydurmak için petrol ve gaz endüstrisi, ister karada, ister açık denizde veya deniz altında olsun, daha derin, daha sert ve daha uzak konumlardaki rezervleri kullanmaya zorlanıyor.

petrol-ve-enerji-3

Düşman ortamlarda çekim son derece zorlu ve karmaşık hale geliyor. Arktik sıcaklıklardan çöl sıcaklıklarına, derin deniz basınçlarına ve ayrıca aşındırıcı ve aşındırıcı unsurlara kadar modern işleme teknolojisinin güvenli, verimli ve ekonomik olması esastır. Dayanıklılıklarını ve güvenilirliklerini artırmak için, artık bileşenlerde inconel ve süper dubleks gibi egzotik ve yüksek mühendislik ürünü malzemeler kullanılıyor. Ekipmanın kendisi büyüyor ve ağırlaşırken, toleranslar sıkılaşıyor ve yüzey kaplamaları daha ince hale geliyor.

Şekillendirme ve modüler delme sistemlerimiz, optimize edilmiş süreçlerde yeni zirvelere ulaşmak için ortaya çıkan otomasyondaki en son gelişmelerle birlikte, küresel petrol ve gaz endüstrisinin güvenli ve verimli üretim için tercih edilen tercihi haline geldi.

petrol-ve-enerji-4

× WhatsApp