Toolway

İhtiyaçlarınıza En İyi Çözüm

Toolway Cutting Tool

Toolway Drill – Toolway End Mill – Toolway Reamer- Toolway Taps

Talaşlı imalatta kullandığınız karbür takımlarla ilgili ; Kılavuz , karbür freze , karbür matkap , karbür rayba , karbür özel takımları çubuğundan kaplamasına kadar kendi patentimizde olan takımlarımız için iletişime geçebilirsiniz.

karbür-freze-toolway

Performans ve Eco serileriyle Toolway ihtiyaçlarınızı en iyi çözümleriyle karşılayacaktır.

Frezelemeden tornalamaya kadar bütün operasyonlarınız için çeşitli geometri , çeşitli kaplama , çeşitli kalitelerle uygun kesici takımlar sunmaktadır. Tersine mühendislik çalışmalarıyla spesifik operasyonlarınızı kolaylaştıracaktır.

toolway-foto

toolway-içerik-1

 

Kesici Takım Bileme. Her Türlü Çeşit

Freze, Matkap, Kılavuz, Rayba, Bıçak, Testere, Elmas Takma Uç ve Çakı başta olmak üzere, kesici takım sektöründe kullanılan her türlü takıma bileme hizmeti veriyoruz. Daima profesyonel ve etkin sonuçlar için -sıfır hata- temel ve vazgeçilmez prensibimiz.

toolway-içerik-2

Kesici Takım İmalatı. Performans Ekonomi Uzun Ömür

İhtiyaç duyduğunuz -yüksek performanslı, ekonomik, uzun ömürlü karbür ve hss formda ki her türlü kesici takım için imalat yapıyoruz. Nasıl olduğu ve olacağı önemli değil; siz sadece isteyin.

toolway-içerik-3

Hassas. Çok Hassas

İşimizi ve -işinizi- daima ciddiye alıyoruz. Sıfır hata, yüksek hassasiyet, hassas ölçümler, kaliteli işçilik, geniş bilgi birikimi – ve mükemmel sonuçlar-.

× WhatsApp