Sumitomo Kesici Takım

Daha İyi Bir Yarın İçin Teknoloji

Sumi-Logo

Eküp Kesici Takım Merkezi Anonim Şirketi Sumitomo Kesici Takımların Güney Marmara Bölge Bayisidir. (Bursa-Bilecik-Balıkesir-Eskişehir-Yalova).

Amacımız; torna, freze, delme ve diğer talaşlı imalat uygulamaları ile yüksek performanslı kesme aletleri alanında dünya çapında bir üretici olan Sumitomo Electric Hard metal ürünlerini Türkiye’deki müşterilerimize ulaştırmak ve iş ortamındaki değişikliklere hızlı bir şekilde cevap vermektir.

Sumitomo Electric Hartmetall‘in ürettiği Carbide, Cermet, SUMIBORON (CBN) ve SUMIDIA (PCD) olmak üzere kapsamlı bir kesici takım malzeme yelpazesi ithal edilerek yurtiçinde satışı gerçekleştirilmektedir.

KARBÜR UÇ , CERMET UÇ, CBN UÇ, PCD UÇ lar da ürün çeşitliliğimizi stoklarımızda mevcuttur.

Amacımız, Sumitomo Ruhu prensipleriyle çalışıp, yıllardır geliştirilen en iyi kalitedeki Sumitomo kesici takım ürünleri ve uygulama mühendisliği ile işimizi en iyi şekilde yaparak, müşterilerimizin üretim maliyetlerini azaltmaya yardımcı olmaktır.

Sumitomo Electric Hartmetall, torna, freze, delme ve diğer talaşlı imalat uygulamaları için yüksek performanslı kesme aletleri alanında dünya çapında bir üreticidir.

Proaktif araştırma ve geliştirme programı ile kesici malzemeleri, talaş kırıcı ve kaplama teknolojileri üzerine odaklanılır ve sürdürülebilir bir şekilde yeni ürünlerin geliştirilmesine neden olur.

SUMITOMO KATALOĞU İNDİR

WhatsApp